Burada Gece Bir Başka Güzel

Yaz akşamlarını renklendiren organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Konserler, dünyaca ünlü showlar, geceyi uzun yaşamak isteyenler için barlar tatil akşamlarını keyifli anlara çeviriyor.

Konserler

Tatil planınızı yaparken, 2021 konser takvimini incelemeden karar vermeyin. Yerli ve yabancı sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Gösteri Merkezi

Her akşam yeni etkinliklerle konuklarını selamlayan Gösteri Merkezi, eğlencenin ritmini hiç düşürmüyor. Dünyaca ünlü dans - akrobasi guruplarının, dj performanslarının sahne aldığı Gösteri Merkezi’nde eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Laguna Bar

Gecenin enerji dolu ritmini devam ettiren Laguna Bar Sahnesi, yerel grupların ve ünlü dj’lerin performanslarıyla göz doldururken size özel hazırlanan kokteyllerle de eğlencenin tadını yakalıyor.

Günlük Etkinlikler

Mini golf ten pilatese, futbol maçları, plaj voleybolundan okçuluğa kadar pek çok aktiviteyi içeren etkinliklerimiz, sizlere güzel vakit geçirebileceğiniz geniş seçenekler sunuyor.

Spor Akademi

Tatile daha enerjik bir tempoda devam etmek isteyen konuklarımıza jumping fitness, streching, pilates, zumba, body combat gibi pek çok farklı dersi ve ekipmanı Sport Club’ta sunuyor.

Fitness Studio

Tatiliniz boyunca farklı spor aktivitelerine katılarak formunuzu koruyabilirsiniz. Uzman antrenörlerin eşlik ettiği egzersiz programları, okçuluk, tenis, plaj voleybolu, basketbol gibi bir çok turnuva sizleri bekliyor