White & Blue Spa Merkezi

Masaj Terapileri

Spa Merkezi, farklı masaj ritüel ve tekniklerinin uygulandığı seanslarıyla konuklarına muhteşem bir deneyim hazırlıyor. Deneyimli terapistler tarafından uygulanan benzersiz masaj terapilerinde günün yorgunluğunu geride bırakabilir, bedeninizi ve zihninizi tazeleyen uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.

Türk Hamamı

Spa Merkezi uzman terapistlerin eşliğinde gerçekleşen özel masaj terapileri ve geleneksel hamam ritülleriyle hem bedeninizi hem de zihninizi arındırmak için keyifli deneyimler sunuyor.

White & Blue Kapalı Havuz

White & Blue Spa içinde yer alan kapalı havuz 140 cm derinliği ve dinlendiren ambiyansı ile konuklarımıza arındırıcı bir spa deneyiminin ardından dört mevsim yüzme keyfi yaşatıyor.Servis Saati : 09:00 - 20:00

Sauna

Pozitif enerjiyle stresten uzaklaşarak yılın yorgunluğunu atmak isteyen konuklarını, Spa’nın yüksek sıcaklık ve düşük nem esasına dayalı olarak tasarlanan sauna odasına davet ediyor.Servis Saati : 09:00 - 20:00

Vitamin Bar

Vitamin Bar, doğal ve taze ürünlerden hazırlanan detoks etkili içecekleriyle arındırıcı bir spa deneyimini tamamlamak isteyen konuklarına şımartan alternatifler hazırlıyor.